PK-27A35EPQ
Mallory Sonalert Products Inc.
Produkt-Nr.:
PK-27A35EPQ
Beschreibung:
BUZZER PIEZO 12V 36.5MM PNL MNT
Auf Lager : 2533
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Input Type DC
Height - Seated (Max) 0.933" (23.70mm)
Approval Agency -
Duration -
Termination Screw Terminal, Quick Connect Tab - 0.189" (4.80mm)
Voltage - Rated 12 V
Mounting Type Panel Mount
Size / Dimension 1.437" Dia (36.50mm)
Current - Supply 15mA
Product Status Active
Voltage Range 3 ~ 24V
Ratings -
Driver Circuitry Indicator, Internally Driven
Series PK
Sound Pressure Level (SPL) 95dB @ 12V, 30cm
Technology Piezo
Mfr Mallory Sonalert Products Inc.
Frequency 3.5kHz