PL080-8.5-40-02L
Marlow Industries, Inc.
Produkt-Nr.:
PL080-8.5-40-02L
Beschreibung:
TEM 40X40X3.33MM
Auf Lager : 22
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature 85°C
Voltage - Max 14.7 V
Delta Tmax @ Th 66°C @ 27°C
Qmax @ Th 78.0W @ 27°C
Current - Max 8.5 A
Size / Dimension Square - 40.00mm L x 40.00mm W
Product Status Active
Number of Stages 1
Resistance 1.45 Ohms
Series PL080-8.5
Mfr Marlow Industries, Inc.
Features Lead Wires, Lapped
Height 3.94mm