PL105-7.5-40-01
Marlow Industries, Inc.
Produkt-Nr.:
PL105-7.5-40-01
Beschreibung:
TEM 40X40X3.1MM
Auf Lager : 10
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature 85°C
Voltage - Max 21.2 V
Delta Tmax @ Th 60°C @ 27°C
Qmax @ Th 105.0W @ 27°C
Current - Max 7.6 A
Size / Dimension Square - 40.00mm L x 40.00mm W
Product Status Active
Number of Stages 1
Resistance 2.3 Ohms
Series PL105-7.5
Mfr Marlow Industries, Inc.
Features Lead Wires
Height 3.32mm