PL9105NLT
iNRCORE, LLC
Produkt-Nr.:
PL9105NLT
Hersteller:
iNRCORE, LLC
Beschreibung:
FIXED IND 5.1UH 5.6A 15.6MOHM SM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 130°C
Current - Saturation (Isat) 6.3A
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.248" (6.30mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 5.6 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.413" L x 0.413" W (10.50mm x 10.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 15.6mOhm Max
Inductance 5.1 µH