PLT13H-Q0
Panduit Corp
Produkt-Nr.:
PLT13H-Q0
Hersteller:
Panduit Corp
Beschreibung:
CBL TIE LOCKING BLK 175LBS 3.61'
Auf Lager : 250
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 25
Benutzer handbuch
Tensile Strength 175 lbs (79.40 kg)
Storage/Refrigeration Temperature -
Color Black
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Product Status Active
Series PAN-TY® PLT
Wire/Cable Tie Type Standard, Locking
Shelf Life Start -
Mfr Panduit Corp
Features Weather Resistant
Shelf Life -
Length - Actual 3.61' (1.10m)
Package Bulk
Width 0.350" (8.89mm)
Length - Approximate 43.25"
Bundle Diameter 13.00" (330.20mm)