PLT2.5H-L0
Panduit Corp
Produkt-Nr.:
PLT2.5H-L0
Hersteller:
Panduit Corp
Beschreibung:
CBL TIE LOCKING BLK 120LBS 9.8"
Auf Lager : 33
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Tensile Strength 120 lbs (54.43 kg)
Storage/Refrigeration Temperature -
Color Black
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Product Status Active
Series PAN-TY® PLT
Wire/Cable Tie Type Standard, Locking
Shelf Life Start -
Mfr Panduit Corp
Features Weather Resistant
Shelf Life -
Length - Actual 0.817' (249.02mm, 9.80")
Package Bulk
Width 0.300" (7.62mm)
Length - Approximate 9.75"
Bundle Diameter 2.50" (63.50mm)