PLT5BPH5013R1SNL
Murata Electronics
Produkt-Nr.:
PLT5BPH5013R1SNL
Hersteller:
Murata Electronics
Beschreibung:
CMC 1.8A 2LN 500OHM SMD AEC-Q200
Auf Lager : 79632
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR) (Max) 22.1mOhm
Impedance @ Frequency 500 Ohms @ 10 MHz
Approval Agency -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Height (Max) 0.197" (5.00mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
Series PLT5BPH
Voltage Rating - DC 80V
Package / Case Vertical, 4 PC Pad
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 1.8A