PM2260D25VRH
Sensata-Crydom
Produkt-Nr.:
PM2260D25VRH
Hersteller:
Sensata-Crydom
Beschreibung:
RELAY SSR 600V 25A PNL MNT
Benutzer handbuch
Load Current 25 A
Termination Style Screw Terminal
Output Type AC
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Voltage - Load 48 ~ 600V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Series PM22
Package / Case Module
Mfr Sensata-Crydom
Package Bulk
Voltage - Input 4 ~ 32VDC