PM61300-4
Bourns Inc.
Produkt-Nr.:
PM61300-4
Hersteller:
Bourns Inc.
Beschreibung:
TRANSFORMER CCFL INVERT 13V SMD
Benutzer handbuch
Inductance 20 µH
Series PM61300
For Use With/Related Products -
Height - Seated (Max) 0.280" (7.10mm)
Mfr Bourns Inc.
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.650" L x 0.768" W (16.50mm x 19.50mm)