PM62/49-3C94
Ferroxcube
Produkt-Nr.:
PM62/49-3C94
Hersteller:
Ferroxcube
Paket:
PM 62 x 49
Beschreibung:
FERRITE CORE PM 3C94 2PC SET
Auf Lager : 134
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Tolerance -
Material 3C94
Core Type PM
Product Status Active
Supplier Device Package PM 62 x 49
Series -
Length -
Gap -
Mfr Ferroxcube
Height 1.929" (49.00mm)
Package Bulk
Width -
Finish Uncoated
Diameter 2.441" (62.00mm)