PM7032S-220M
Bourns Inc.
Produkt-Nr.:
PM7032S-220M
Hersteller:
Bourns Inc.
Beschreibung:
FIXED IND 22UH 1A 130 MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) 960mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.134" (3.40mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 130mOhm Max
Inductance 22 µH