PMA30F-5-J1
Cosel USA, Inc.
Produkt-Nr.:
PMA30F-5-J1
Hersteller:
Cosel USA, Inc.
Beschreibung:
AC/DC CONVERTER 5V
Benutzer handbuch
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Applications Medical
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 2 kV
Minimum Load Required No
Approval Agency CE, cURus, TUV
Voltage - Output 1 5V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 4.72" L x 1.22" W x 3.23" H (119.9mm x 31.0mm x 82.0mm)
Product Status Active
Number of Outputs 1
Current - Output 1 6 A
Series PMA (30W)
Type Open Frame
Efficiency 74%
Mfr Cosel USA, Inc.
Package Box
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC