PMH1206-300
Bourns Inc.
Produkt-Nr.:
PMH1206-300
Hersteller:
Bourns Inc.
Beschreibung:
FERRITE BEAD 30 OHM 1206 1LN
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 30mOhm
Impedance @ Frequency 30 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height (Max) 0.043" (1.10mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series PMH
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 4A