PMMK320S-12D
Astrodyne TDI
Produkt-Nr.:
PMMK320S-12D
Hersteller:
Astrodyne TDI
Beschreibung:
320W Medical Grade Enclosed DIN
Benutzer handbuch
DC Voltage - Input (Max) -
Product Status Active
Current - Output (Max) 26.7A
AC Voltage - Input 90 ~ 264 VAC
DC Voltage - Input (Min) -
Efficiency 77%
Mfr Astrodyne TDI
Features Adjustable Output, Universal Input
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -20°C ~ 70°C (With Derating)
Input Type AC
Applications Medical
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 5.656 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CB, CE, cURus, UL
Voltage - Output 1 12V
Size / Dimension 8.03" L x 3.86" W x 1.57" H (204.0mm x 98.0mm x 39.9mm)
Number of Outputs 1
Series PMMK320S (320W)
Power (Watts) 300W