POE33U-560DO
Phihong USA
Produkt-Nr.:
POE33U-560DO
Hersteller:
Phihong USA
Beschreibung:
POE INJECTOR 33.6W 56V
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 60°C
Compliance IEEE802.3af
Output Connector RJ45 (Data, Power)
Approval Agency CE, cULus
Current - Output 300 mA
Input Connector Terminal Block
Mounting Type Desktop
Size / Dimension 9.93" L x 6.93" W x 3.07" H (252.1mm x 176.0mm x 78.0mm)
Product Status Obsolete
Weight 6.2 lbs (2.8 kg)
Series POE33U
Type Extender
Number of Ports 2
Data Rate 10/100/1000 Mbps
Efficiency 70%
Note -
Voltage - Output 56V
Mfr Phihong USA
Features IP67, OCP, OVP, SCP
Package Bulk
Power (Watts) - Per Port 33.6W
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC