POEB2FB1V30W2X5
Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
POEB2FB1V30W2X5
Beschreibung:
TRANSF FLYBACK POE 30W 5V
Benutzer handbuch
Footprint -
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Chipset Manufacturer -
Applications Power Over Ethernet (PoE)
Height - Seated (Max) 0.472" (12.00mm)
Voltage - Primary 33 ~ 57V
Voltage - Isolation 1500Vrms
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension -
Product Status Active
Intended Chipset -
Series POEB1FB
Type -
Mfr Eaton - Electronics Division
Frequency 250kHz
Style -
Package Tape & Reel (TR)
Voltage - Auxiliary 12V
Inductance @ Frequency 100µH