PPL160U-120
Phihong USA
Produkt-Nr.:
PPL160U-120
Hersteller:
Phihong USA
Beschreibung:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 150W
Auf Lager : 165
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization -
Input Type Cord (Sold Separately)
Applications ITE (Commercial)
Form Desktop (Class I)
Output Connector Power DIN, 4 Pin
Approval Agency cULus, IEC
Input Connector IEC 320-C14
Size / Dimension 6.90" L x 2.91" W x 1.65" H (175.2mm x 74.0mm x 42.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 12.5A
Series PPL160U (160W)
Power (Watts) 150 W
No Load Power Consumption 150mW (Max)
Region Utilized International
Cord Length 47.2" (1.20m)
Efficiency Level VI, CoC Tier 2
Voltage - Output 12V
Mfr Phihong USA
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC