PPL18W-120
Phihong USA
Produkt-Nr.:
PPL18W-120
Hersteller:
Phihong USA
Beschreibung:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 19W
Auf Lager : 1322
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization Positive Center
Input Type Cord (Sold Separately)
Applications ITE (Commercial)
Form Desktop (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm
Approval Agency cULus, IEC
Input Connector IEC 320-C8
Size / Dimension 3.48" L x 1.97" W x 1.34" H (88.5mm x 50.0mm x 34.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 1.6A
Series PPL18W (18W)
Power (Watts) 19 W
No Load Power Consumption 75mW (Max)
Region Utilized International
Cord Length 59" (1.50m)
Efficiency Level VI, CoC Tier 2
Voltage - Output 12V
Standard Number 62368-1
Mfr Phihong USA
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC