PR02000202701JA100
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
PR02000202701JA100
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 2.7K OHM 5% 2W AXIAL
Auf Lager : 11549
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.154" Dia x 0.394" L (3.90mm x 10.00mm)
Temperature Coefficient ±250ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 2.7 kOhms
Series PR02
Power (Watts) 2W