PRCML30-10AO
Autonics
Produkt-Nr.:
PRCML30-10AO
Hersteller:
Autonics
Beschreibung:
SENSOR PROX INDUCTIVE 10MM CYL
Auf Lager : 40
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 70°C (TA)
Ingress Protection IP67
Termination Style Connector
Sensing Distance 0.394" (10mm)
Output Type NO, 2-Wire
Response Frequency 20Hz
Shielding Shielded
Product Status Active
Indicator LED
Series PRCM
Package / Case Cylinder, Threaded - M30
Sensor Type Inductive
Voltage - Supply 85VAC ~ 264VAC