PRG.M1.0GL.LC52N
LEMO
Produkt-Nr.:
PRG.M1.0GL.LC52N
Beschreibung:
CONN RCPT FMALE 10P SOLDER CUP
Benutzer handbuch
Cable Opening 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm)
Contact Finish Thickness - Mating -
Current Rating (Amps) 3A
Shell Finish -
Shell Size - Insert M10
Primary Material Plastic
Operating Temperature -50°C ~ 150°C