PRG.M1.4GL.LC65N
LEMO
Produkt-Nr.:
PRG.M1.4GL.LC65N
Beschreibung:
CONN RCPT FMALE 14P SOLDER CUP
Benutzer handbuch
Cable Opening 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm)
Contact Finish Thickness - Mating -
Current Rating (Amps) 2A
Shell Finish -
Shell Size - Insert M14
Primary Material Plastic
Operating Temperature -50°C ~ 150°C