PRL30-15DN2
Autonics
Produkt-Nr.:
PRL30-15DN2
Hersteller:
Autonics
Beschreibung:
SENSOR PROX INDUCTIVE 15MM CYL
Auf Lager : 7
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 70°C (TA)
Ingress Protection IP67
Termination Style Cable Leads
Sensing Distance 0.591" (15mm)
Output Type NPN-NC, 3-Wire
Response Frequency 200Hz
Shielding Unshielded
Product Status Active
Indicator LED
Series PR
Package / Case Cylinder, Threaded - M30
Sensor Type Inductive
Voltage - Supply 10V ~ 30V