PS-187-150-RD
Brady Corporation
Produkt-Nr.:
PS-187-150-RD
Hersteller:
Brady Corporation
Beschreibung:
SLEEVE, 0.187 IN DIA X 1.5 IN W
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 135°C
Series PermaSleeve®
Label Size 1.50" W x 0.19" Dia (38.1mm x 4.8mm); Cable O.D. 0.06" ~ 0.15" (1.6mm ~ 3.8mm)