PS-250-150-GR
Brady Corporation
Produkt-Nr.:
PS-250-150-GR
Hersteller:
Brady Corporation
Beschreibung:
SLEEVE, 0.25 IN DIA X 1.5 IN W
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 135°C
Series PermaSleeve®
Label Size 1.50" W x 0.25" Dia (38.1mm x 6.4mm); Cable O.D. 0.09" ~ 0.22" (2.4mm ~ 5.5mm)