PS-6A-X25M
FinishAdapt Limited
Produkt-Nr.:
PS-6A-X25M
Beschreibung:
FIBER SPLICE SLEEVE 1.9 X 25MM
Benutzer handbuch
Series 6A Midi
Type Fusion Splice Sleeve
Specifications 1.20mm Inner Dia, 1.90mm Outer Dia, 25.0mm Length