PS-C-1500-WT
Brady Corporation
Produkt-Nr.:
PS-C-1500-WT
Hersteller:
Brady Corporation
Beschreibung:
HEAT SHRINK TUBING, 1.5 IN DIA X
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Series PermaSleeve®
Label Size 1.50" W x 0.60" Dia (38.1mm x 15.2mm); Cable O.D. 0.50" ~ 1.45" (12.7mm ~ 36.8mm)