PS3612-20HW
Tripp Lite
Produkt-Nr.:
PS3612-20HW
Hersteller:
Tripp Lite
Beschreibung:
POWER STRIP 36" 12OUT NO CORD
Auf Lager : 3
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Connector - AC Output NEMA 5-15R (10), 5-20R (2)
Housing Material Steel
Approval Agency cUL, UL
Current - Max 20A
Mounting Type Bench, Wall
Product Status Active
Weight -
Series -
Type Outlet Strip
Overload Protection None
AC Outlets 12
Cord Length Without Cord
Energy -
Region Utilized North America
Connector - AC Input Hardwired
Mfr Tripp Lite
Features -
Package Bulk
Media Lines Protected -
Voltage - Input 120V