PS45-10PB1BR50K
TT Electronics/BI
Produkt-Nr.:
PS45-10PB1BR50K
Hersteller:
TT Electronics/BI
Beschreibung:
SLIDE POT 50K OHM 0.25W TOP 45MM
Benutzer handbuch
Fader Type Standard
Tolerance ±20%
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension Rectangular - 2.362" L x 0.354" W x 0.256" H (60.00mm x 9.00mm x 6.50mm)
Product Status Active
Resistance 50 kOhms
Series PSxx
Power (Watts) 0.25W, 1/4W
Travel Range 45mm