PS45L-N02AR1MEG
TT Electronics/BI
Produkt-Nr.:
PS45L-N02AR1MEG
Beschreibung:
SLIDE POT 1M OHM 0.125W TOP 45MM
Benutzer handbuch
Fader Type Standard, LED
Tolerance ±20%
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension Rectangular - 2.362" L x 0.354" W x 0.276" H (60.00mm x 9.00mm x 7.00mm)
Product Status Active
Resistance 1 MOhms
Series PSxxL
Power (Watts) 0.125W, 1/8W
Travel Range 45mm