PS5R-TJ24
IDEC
Produkt-Nr.:
PS5R-TJ24
Hersteller:
IDEC
Beschreibung:
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 480W
Benutzer handbuch
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -25°C ~ 70°C
Input Type AC
Applications Industrial, ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 2 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CE, cULus
Voltage - Output 1 24V
Size / Dimension 6.00" L x 4.53" W x 5.12" H (152.5mm x 115.0mm x 130.0mm)
Product Status Obsolete
Current - Output (Max) 20A
Number of Outputs 1
AC Voltage - Input 360 ~ 575 VAC (2 Phase), 320 ~ 575 VAC (3 Phase)
Series -
Power (Watts) 480W
Efficiency 91%