PS60G-B3SBR50K
TT Electronics/BI
Produkt-Nr.:
PS60G-B3SBR50K
Hersteller:
TT Electronics/BI
Beschreibung:
SLIDE POT 50K OHM 0.25W TOP 60MM
Benutzer handbuch
Fader Type Dual
Tolerance ±20%
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension Rectangular - 3.425" L x 0.630" W x 0.433" H (87.00mm x 16.00mm x 11.00mm)
Product Status Active
Resistance 50 kOhms
Series PSxxG
Power (Watts) 0.25W, 1/4W
Travel Range 60mm