PSD-30B-12
MEAN WELL USA Inc.
Produkt-Nr.:
PSD-30B-12
Hersteller:
MEAN WELL USA Inc.
Beschreibung:
DC/DC CONVERTER 12V 30W
Auf Lager : 31
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 60°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 36V
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 1.5 kV
Approval Agency CE
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 4.00" L x 2.00" W x 1.18" H (101.6mm x 50.8mm x 30.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 2.5A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 18V
Series PSD-30 (30W)
Power (Watts) 30W
Type Open Frame
Efficiency 80%