PSK-10W-12
CUI Inc.
Produkt-Nr.:
PSK-10W-12
Hersteller:
CUI Inc.
Beschreibung:
AC/DC CONVERTER 12V 11W
Auf Lager : 42
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Approval Agency CE, cURus
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 2.12" L x 1.13" W x 0.75" H (53.8mm x 28.8mm x 19.0mm)
Product Status Last Time Buy
Current - Output (Max) 900mA
Number of Outputs 1
Series PSK-10W
Power (Watts) 11 W
Type Enclosed
Line Regulation ±0.5%
Package / Case 4-DIP Module
Efficiency 81%
Mfr CUI Inc.
Features -
Load Regulation ±1%
Package Tray
Voltage - Input 85 ~ 305 VAC, 100 ~ 430 VDC