PSPT-375-175-GR
Brady Corporation
Produkt-Nr.:
PSPT-375-175-GR
Hersteller:
Brady Corporation
Beschreibung:
SLEEVE, 0.375 IN DIA X 1.75 IN W
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 135°C
Series BMP61 BMP71 TLS 2200
Label Size 1.75" W x 0.38" Dia (44.5mm x 9.5mm); Cable O.D. 0.13" ~ 0.32" (3.2mm ~ 8.1mm)