PSR152.5-9I
Bel Power Solutions
Produkt-Nr.:
PSR152.5-9I
Beschreibung:
DC/DC CONVERTER 15V 38W
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 71°C
Applications ITE (Commercial), Railway
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 80V
Voltage - Output 4 -
Approval Agency cCSAus, CE
Voltage - Output 1 15V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 2.76" L x 1.98" W x 0.99" H (70.2mm x 50.2mm x 25.2mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 2.5A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 19V
Series Melcher PSR
Power (Watts) 38W
Type Enclosed, Conformal Coated
Efficiency 89%