PSX3XLDB1000X
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
PSX3XLDB1000X
Hersteller:
Littelfuse Inc.
Beschreibung:
FUSE SEMI 1500VDC 3XL SIZE 1000A
Auf Lager : 1
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Melting I²t 484792
Applications Semiconductors
Response Time Fast Blow
Approval Agency CE, cURus, UL
Current Rating (Amps) 1kA
Fuse Type Square
Breaking Capacity @ Rated Voltage 200kA
Mounting Type Bolt Mount
Size / Dimension 5.067" L x 2.894" W x 3.130" H (128.70mm x 73.50mm x 79.50mm)