PT100-1000
API Delevan Inc.
Produkt-Nr.:
PT100-1000
Hersteller:
API Delevan Inc.
Beschreibung:
FIXED IND 100UH 3.5A 80 MOHM TH
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±15%
Current Rating (Amps) 3.5 A
Shielding Shielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.000" Dia x 0.360" W (25.40mm x 9.14mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 80mOhm Max
Inductance 100 µH