PT500-1450HM
API Delevan Inc.
Produkt-Nr.:
PT500-1450HM
Hersteller:
API Delevan Inc.
Beschreibung:
FIXED IND 500UH 3.4A 220 MOHM TH
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.580" (14.73mm)
Tolerance ±15%
Current Rating (Amps) 3.4 A
Shielding Shielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.450" Dia (36.83mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 220mOhm Max
Inductance 500 µH