PT50R-900HM
API Delevan Inc.
Produkt-Nr.:
PT50R-900HM
Hersteller:
API Delevan Inc.
Beschreibung:
FIXED IND 50UH 5.6A 30 MOHM TH
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.380" (9.65mm)
Tolerance ±15%
Current Rating (Amps) 5.6 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.900" Dia (22.86mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 30mOhm Max
Inductance 50 µH