PT75R-1550
API Delevan Inc.
Produkt-Nr.:
PT75R-1550
Hersteller:
API Delevan Inc.
Beschreibung:
FIXED IND 75UH 10.6A 25 MOHM TH
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±15%
Current Rating (Amps) 10.6 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.550" Dia x 0.640" W (39.37mm x 16.26mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 25mOhm Max
Inductance 75 µH