PT75R-900-VM
API Delevan Inc.
Produkt-Nr.:
PT75R-900-VM
Hersteller:
API Delevan Inc.
Beschreibung:
FIXED IND 75UH 3.9A 60 MOHM TH
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 1.010" (25.65mm)
Tolerance ±15%
Current Rating (Amps) 3.9 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.950" L x 0.600" W (24.13mm x 15.24mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 60mOhm Max
Inductance 75 µH