PTCEL13R501RBE
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
PTCEL13R501RBE
Beschreibung:
ICL 500 OHM 13MM
Auf Lager : 2200
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Series Automotive, AEC-Q200, PTCEL
Approval Agency UR
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Tolerance ±30%
Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Package Bulk
R @ 25°C 500 Ohms
Product Status Active
Diameter 0.531" (13.50mm)