PTCTL3NR160KTE
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
PTCTL3NR160KTE
Paket:
Radial Lead
Beschreibung:
THERMISTOR PTC 16 OHM 25% RADIAL
Benutzer handbuch
Series PTCTL
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Package / Case Disc, 7.0mm Dia x 4.0mm W
Resistance Tolerance ±25%
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Resistance @ 25°C 16 Ohms