PTHF25R-121
API Delevan Inc.
Produkt-Nr.:
PTHF25R-121
Hersteller:
API Delevan Inc.
Beschreibung:
FIXED IND 25UH 6.34A 17 MOHM TH
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) 7A
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 6.34 A
Shielding Shielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.820" Dia x 0.400" W (20.83mm x 10.16mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 17mOhm Max
Inductance 25 µH
Series PTHFR
Type Toroidal
Package / Case Radial, Vertical (Open)
Frequency - Self Resonant 8MHz