PTN06-B500CB20
CUI Devices
Produkt-Nr.:
PTN06-B500CB20
Hersteller:
CUI Devices
Beschreibung:
ROTARY POTENTIOMETER, 6MM, VERTI
Auf Lager : 2000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Termination Style PC Pins
Tolerance ±20%
Number of Turns 1
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension Round - 0.248" Dia (6.30mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Resistance 500 kOhms
Series PTN06
Power (Watts) 0.15W