PTN1206E3002BST1
Vishay Dale Thin Film
Produkt-Nr.:
PTN1206E3002BST1
Beschreibung:
RES 30K OHM 0.1% 2/5W 1206
Auf Lager : 879
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.033" (0.84mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Resistance 30 kOhms
Series PTN
Power (Watts) 0.4W, 2/5W