PUDP-10V-S
JST Sales America Inc.
Produkt-Nr.:
PUDP-10V-S
Beschreibung:
CONN RCPT HSG 10POS 2.00MM
Auf Lager : 62452
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Number of Rows 2
Number of Positions 10
Color Natural
Contact Type Female Socket
Row Spacing 0.079" (2.00mm)
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Fastening Type Latch Lock
Product Status Active
Insulation Material Polybutylene Terephthalate (PBT)
Series PUD
Note Contacts Not Included
Mfr JST Sales America Inc.
Pitch 0.079" (2.00mm)