PUZ3-D5-D12-D
CUI Inc.
Produkt-Nr.:
PUZ3-D5-D12-D
Hersteller:
CUI Inc.
Beschreibung:
DC DC CONVERTER +/-12V 3W
Auf Lager : 33
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -12V
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 9V
Voltage - Isolation 1.5 kV
Approval Agency EN
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.26" L x 0.79" W x 0.43" H (32.0mm x 20.0mm x 10.8mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 125mA, 125mA
Number of Outputs 2
Voltage - Input (Min) 4.5V
Series PUZ3-D (3W)
Power (Watts) 3 W
Type Isolated Module
Package / Case 24-DIP Module, 8 Leads
Efficiency 76%