PV140K3225R2
Bourns Inc.
Produkt-Nr.:
PV140K3225R2
Hersteller:
Bourns Inc.
Beschreibung:
PV SERIES 140V 3225 PKG
Auf Lager : 844
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 198 V
Capacitance @ Frequency 150 pF @ 1 kHz
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 220 V
Varistor Voltage (Max) 242 V
Series PV
Energy 7.5J
Package / Case 2-SMD, J-Lead
Mfr Bourns Inc.
Maximum AC Volts 140 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 180 V
Current - Surge 400 A